3/21/2018 3:58:34 PM
Почетна
Македонија
Политика
Економија
Крими хроника
Балкан
Свет
Живот
Анализи/Коментари/Ставови
Магазин
Секс
Спорт
верзија за мобилен уред
NetPress на Facebook
NetPress
20.11.2013
Морбидниот остров на куклите во Мексико
14.10.2013
Од валкани автомобили до уметнички дела!
07.10.2013
Вака се јаде роденденска торта
01.10.2013
Низ потоната Коста Конкордија
16.09.2013
Од бебе до баба за пет минути
11.09.2013
iPhone 5S/5C
11.09.2013
Пике- фудбалер со душа!
21.08.2013
Бабичката покажа како се шизи на рок концерт
19.08.2013
Како не се фрлаат конфети на свадба
14.08.2013
Како „каса“ комарецот?
07.08.2013
Најдобрите светски ролерџии се натпреваруваа во Шангај
05.08.2013
Младо момче најдобар пријател со крволочни лавови
05.08.2013
Најдоброто од урнебесниот Реми Галард
30.07.2013
Нијагарините водопади од поинаква перспектива
19.07.2013
Домино ефект - нов светски рекорд
19.07.2013
Се вчитува...
Архива
Тема на денот
Графикони
Интервју
Парнарџиева-Змејкова: Стимулациите за лекарите ќе го подобрат здравствениот систем
03. 12.2013 - 09:46:50
Во неодамна промовираната Стратегија за работата на Фондот за здравство, дел од промените се однесуваат и на намалување на цената на лековите, активности насочени кон зголемување на свеста на граѓаните за здравјето и за здравиот начин на исхрана, придобивките од електронската здравствена картичка.За овие неколку прашања говори директорката на Фондот за здравствено осигурување, Маја Парнарџиева.
Најнови вести денес
Најчитани вести
Колумна
Напаѓачите на споменикот на цар Душан се со заробени умови
08. 12.2013 - 09:12:10
Ало, „Разбуди се“, ш’о правиме сега, ги разбудивте фашистите! А вам топло ви препорачувам да осознаете за да научите...
Афоризам by Васил Толевски
Поголемиот дел од народот е задоволен! Не е мала работа во оваква џунгла да се остане жив!?
Поголемиот дел од народот е задоволен! Не е мала работа во оваква џунгла да се остане жив!?
НетПрес видео
Држава
Валута
Куповен
Среден
Продажен
ЕМУ
EUR
61,19
61,49
61,8
В. Британија
GBP
75,53
75,91
76,29
Швајцарија
CHF
50,78
51,03
51,29
САД
USD
47,4
47,64
47,88
Маркетинг    Архива    За нас    Контакт   Rss
Вестите на интернет страницата на новинската агенција НЕТПРЕС може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од новинската интернет агенција НЕТПРЕС, или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите.
© Copyright Net Press 2012, Skopje, MACEDONIA
Правен застапник на Новинската интернет агенција Нетпрес е адвокатската канцеларија "Апостолски" од Скопје
тел./факс: +389 2 3110 617; +389 2 3109 684
www.apostolski.com.mk
developed by: web design studio: Meduim3