3/21/2018 3:58:03 PM
Почетна
Македонија
Политика
Економија
Крими хроника
Балкан
Свет
Живот
Анализи/Коментари/Ставови
Магазин
Секс
Спорт
верзија за мобилен уред
NetPress на Facebook
Ревизија
02. 12.2013 - 09:36:23
Латино
25. 11.2013 - 10:19:13
Пресуда
28. 10.2013 - 08:15:11
Предавниците од новото време
14. 10.2013 - 09:17:35
категорија: КОЛУМНА
Ново коло нова среќа за издишаниот Геро
09. 10.2013 - 17:02:37
категорија: КОЛУМНА
Писмо од читател: Мизерен експерт
09. 10.2013 - 15:03:47
категорија: КОЛУМНА
Д-р Никола Бакрачески- единствена надеж за просперитет на Еѓипќанскиот етникум
30. 09.2013 - 16:08:20
категорија: КОЛУМНА
Експертот и Шефицата
25. 09.2013 - 17:12:02
категорија: КОЛУМНА
СДСМ, Сорос и Самарас со иста шема: Македонија и Македонците да ги нема!
24. 09.2013 - 09:01:59
категорија: КОЛУМНА
СДСМ Законска
23. 09.2013 - 09:56:45
категорија: КОЛУМНА
Наталитетот, наставниците, трендовите и бројките
11. 09.2013 - 11:41:23
категорија: КОЛУМНА
За името се работи
29. 08.2013 - 09:52:59
категорија: КОЛУМНА
Географската одредница за мене ќе биде окупаторска држава
26. 08.2013 - 09:06:20
категорија: КОЛУМНА
„Сакам да кажам“ за Горанче
11. 08.2013 - 18:27:08
категорија: КОЛУМНА
Шлеперот и жабата на комуњарите на Црвенковски
05. 08.2013 - 13:59:29
категорија: КОЛУМНА
И со чебапчина се прави туризам
31. 07.2013 - 13:51:29
категорија: КОЛУМНА
Кој тоа смее да ти се јавува, маци?
28. 07.2013 - 11:53:03
категорија: КОЛУМНА
За слободата беше зборот
26. 07.2013 - 14:44:58
категорија: КОЛУМНА
Се вчитува...
Архива
Тема на денот
Најнови вести денес
Најчитани вести
Колумна
Напаѓачите на споменикот на цар Душан се со заробени умови
08. 12.2013 - 09:12:10
Ало, „Разбуди се“, ш’о правиме сега, ги разбудивте фашистите! А вам топло ви препорачувам да осознаете за да научите...
Афоризам by Васил Толевски
Поголемиот дел од народот е задоволен! Не е мала работа во оваква џунгла да се остане жив!?
Поголемиот дел од народот е задоволен! Не е мала работа во оваква џунгла да се остане жив!?
НетПрес видео
Држава
Валута
Куповен
Среден
Продажен
ЕМУ
EUR
61,19
61,49
61,8
В. Британија
GBP
75,53
75,91
76,29
Швајцарија
CHF
50,78
51,03
51,29
САД
USD
47,4
47,64
47,88
Маркетинг    Архива    За нас    Контакт   Rss
Вестите на интернет страницата на новинската агенција НЕТПРЕС може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од новинската интернет агенција НЕТПРЕС, или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите.
© Copyright Net Press 2012, Skopje, MACEDONIA
Правен застапник на Новинската интернет агенција Нетпрес е адвокатската канцеларија "Апостолски" од Скопје
тел./факс: +389 2 3110 617; +389 2 3109 684
www.apostolski.com.mk
developed by: web design studio: Meduim3